Меню

Запрошуємо на фестиваль техноспорту «Аркан 2017»!

Термін проведення змагань з 4 до 8 жовтня, планувався таким чином щоб фініш і нагородження переможців приурочити до Дня міста.

Про фестиваль: Фестиваль техноспорту «Аркан» - це сімейно-спортивне свято з атмосферою живого спілкування, позитивних пригод та справжніх емоцій. Учасниками змагань будуть діти на багі, спортсмени на мотоциклах класу ендуро, квадроциклах і, вже традиційно, екіпажі автомобілів класу 4х4.

В рамках Фестивалю буде проведено також Техноподіум  - виставку унікальних, авторських, удосконалених автомобілів. Передбачається участь у змаганнях представників не лише з України.

Це свято, яке гуртує людей різного віку і статі. Тих, хто віддає перевагу чесній і безкомпромісній боротьбі та з повагою ставиться до природи. 
Фестиваль проводиться з 2015 року, а з 2017 – володіє колоритною назвою «Аркан». Символічно, адже «Аркан» - це стародавній, гуцульський, чоловічий танець з глибоким обрядовим змістом, який є ознакою посвяти в доросле життя, єднання сили, мужності та відваги. Ці якості й чесноти притаманні також учасникам фестивалю техноспорту «Аркан».

Мета заходу: покращення якості життя через емоції, враження від гармонійного спілкування людини з технікою та природою.

Організатори: Громадська організація «Гільдія справжніх людей»

Деталі: http://arkan.cv.ua, офіційна сторінка на facebook (Фестиваль техноспорту «Аркан»)