Меню

Вже скоро - Speaker Fest!

Запрошуємо 24 листопада на 18:30 на форум історій успішних особистостей міста, які готові розповісти про свій вирішальний вибір!
Speaker Fest - це платформа обміну успішним досвідом досягнень в кар'єрі, бізнесі, громадській роботі, реалізації проектів!

Нашим завданням є мотивувати молодих амбіційних людей до саморозвитку та самореалізації. Сприяти знайомству молоді з потенційними роботодавцями, познайомити ближче з їх сферою діяльності. Ознайомити з прикладами успішної роботи та реалізацією проектів на ринку України та іноземних ринках.
І що важливо, зібрати кошти на дітей воїнів АТО для їх розвитку та самоосвіти, спільно з Чернівецьким обласним об'єднанням учасників, ветеранів, інвалідів АТО та їх сімей!

Спікерами Speaker Fest.Частина 4: «Вирішальний вибір» будуть:

Оксана Лелюк- засновник та організатор фольклорно-етнографічного Фестивалю Маланок у Чернівцях («Маланка-фест»), голова туристичної ГО «Палітра Буковини», громадський активіст

Алла Самборська - креативний директор Business Hub «PAPOROt' smart-prostir»
Роман Осколов - співзасновник та директор ІТ-компанії «LeadLine IT», чиїми клієнтами є понад 100 підприємств у понад 10-ти областях України та за її межами.

Ярослав Петришин - власник мережі магазинів цифрової техніки «Nimpha»

Сергій Гринюк - засновник та успішний власник ТОВ «ГРІКО»

Кому буде цікаво? Молодим людям від 20-45 років, які планують своє майбутнє, шукають цікаві ідеї для свого бізнесу. Влсникам та керівникам компаній, які шукають ідеї та шляхи розвитку для власних компаній. Студентам, що планують успішну кар'єру або починати власну справу!
Реєстрація як завжди ОБОВ’ЯЗКОВА! Продаж квитків вже розпочатий! 
Телефонуйте за контактними телефонами (050) 488 65 55