Меню

Апробація маршруту «Стежками Івана Миколайчука»

15 червня, до 75-річчя від дня народження Івана Миколайчука, ми здійснили апробацію автобусного, екскурсійного маршруту «Стежками Івана Миколайчука», який включає об'єкти, які пов'язані з життя і творчістю митця.

Зокрема: Чернівецький академічний обласний український музично-драматичний театр ім. О.Кобилянської (працював в театральній студії з 1957 року);  Медичний університет (подавав документи на вступ за спеціальністю «психологія»); Чернівецьке музичне училище (навчався за спеціальністю хормейстер художньої самодіяльності); вул. Сагайдачного (знімався фільм «Гадюка»); с. Глиниця (музиканти з цього села знімалися у фільмі «Білий птах з чорною ознакою»); с. Чортория (родинна хата Івана Миколайчука).

В екскурсії використані спогади людей, які добре знали Миколайчука, і це додає душевності, простоти сприйняття.

Мені вдруге пощастило працювати над цією темою, адже перший мій досвід – це фільм про Івана Миколайчука, який готувався до 70-річчя від дня народження. Цього разу я ще більше перейнялася особистістю Івана Миколайчука, і переконана, що його життя і його цінності життєві можуть слугувати зразком для наслідування.

Оксана Лелюк, голова туристичної громадської організації «Палітра Буковини»