Меню

Екскурсії Чернівцями

Чернівці  - місто варте уваги найвибагливішого подорожуючого, який захоплюється шедеврами архітектурного мистецтва, цікавиться історико-культурними надбаннями, прагне відчути дух європейського міста на українській землі.  Адже Чернівці – перлина мальовничої Буковини. Місто  відоме своєю високою культурою, значними набутками в архітектурі, літературі, музиці та, зрештою, в масовій культурі.

Чернівці оспівані піснями, про місто складено чимало віршованих рядків. Чернівці – це місто, про яке  Георг Гайнер писав що це було місто, де "недільний день починався з Шуберта, а закінчувався дуеллю. Це місто — на півдорозі між Києвом і Бухарестом, між Краковом і Одесою — було негласною столицею Європи, де співали кращі колоратурні сопрано, а фірмани сперечалися про Карла Крауса, де тротуари підмітали букетами троянд, і де книгарень було більше, ніж кав'ярень...»

Сьогодні в Чернівцях є кав'ярні на будь-який смак, в книгарнях міста можна придбати цікаві видання про місто Чернівці та Буковину та щоб зрозуміти чому Чернівці чудові в будь-яку пору року сюди варто обов'язково приїхати! Досвідчені екскурсоводи допоможуть ознайомитись з найпривабливішими куточками нашого міста.

Зателефонуйте, і я допоможу вам забронювати екскурсію Чернівцями  095- 538-48-22