Меню

Комфортабельний котедж в Мигово

Якщо вам спало на думку обрати місце для відпочинку, радимо згадати про відпочинок в Карпатах. Це той самий край, де будь-яка людина, незалежно від статусу та віку, знайде собі зайняття за смаком та отримає насолоду від перебування поряд з природою. Карпати чудові в будь-яку пору року, Та все ж особливість зимового відпочинку – це катання на санях, лижах, сноубордах, в поєднанні з затишним і комфортним проживанням в комфортабельних котеджах, що відповідають вищому європейському стилю.

Проживання:

Є все, що необхідно для комфортного проживання: ресторан зі стравами української, гуцульської  та європейської кухні, стоянка, барбекю, зручні номери, обладнані за євро стандартом. Будівля виконана з дерев'яного зрубу, внутрішні приміщення оброблені деревом.

 В дворі альтанки та печі для приготування здорової їжі на вогні. Господарі запропонують відпочиваючим руську баню з сухою та фінську з вологою парою. Це чудова можливість розслабитись. Цілюща гірська вода. Якою наповнений басейн та карпатські краєвиди допоможуть відновити сили та додати карпатської бадьорості.

 Затишний котедж знаходиться  500 м  від гірськолижної бази «Мигово», що дає можливість активно відпочивати взимку.

Додаткові послуги: катання на конях, БТР, сауна

Адреса: Україна, Чернівецька область, Вижницький р-н, с. Мигово

Контакти: 050 374 17 33, 095 863  23  33

 Примітка: можливий продаж котеджу