Меню

Чернівці екскурсійні

Чернівці - це місто, де фірмани фіакрів сперечалися

про Карла Клауса, де тротуари підмітали букетами троянд

і де книгарень було більше, ніж кав'ярень…"

Чернівці, безперечно, варті уваги адже відоме місто своєю високою культурою, значними набутками в архітектурі, літературі, музиці та, зрештою, в масовій культурі. Ми пишаємося своєю тисячолітньою історією, і хоча точна дата виникнення Чернівців залишається невідомою, матеріали археологічних досліджень свідчать, що люди тут селилися з давніх-давен. На території міста виявлено поселення стародавньої етнокультурної спільноти осілих хліборобів, які заселяли досить велику територію від Дніпра до Дунаю і були сучасниками легендарної Трої. Державний реєстр пам’яток архітектури міста Чернівці нараховує 631 об’єкт охорони, 17 з яких загальнонаціонального значення. Чернівці славетні і непересічними особистостями, талановитими людьми. Саме тому розроблено та проводяться екскурсії з різною тематикою: «Чернівці мистецькі», «Чернівці – місто освітянське», «Центральною частиною міста Чернівці», «Чернівці літературні» та ін.

Традиції матеріальної та духовної культури етносів, проживаючих в Чернівцях та Чернівецькій області, складають багатий і цікавий екскурсійний матеріал, що є складовою етнографічного та екскурсійного туризму.

Щодо організації екскурсій в Чернівцях та Чернівецькій області  звертайтеся до відділу з питань туризму управління інфраструктури та туризму облдержадміністрації: (0372) 52-28-23.