ГоловнаТуризм і екологія: взаємозв’язок та взаємодія

Фактор позитивного впливу туризму на економіку держави та окремого регіону  беззаперечний, в той же час зв’язок туризму з екологією та залежність розвитку туристичної галузі від сприятливої екологічної ситуації для України є актуальним і важливим питанням.

Про екологізацію громадського світогляду та взаємозв’язок туризму й екології дискутували ще в 70-80 роки ХХ ст. Дещо пізніше з’явилося поняття екологічного туризму, зокрема в Законі України «Про туризм» (1995 р.), виділяючи його окремим видом. 

Резиденція Буковинських митрополитів – перлина Чернівців

Екскурсія передбачає знайомство з пам'ятником національного значення, який побудовано у другій половині ХІХ ст. за проектом австрійського архітектора Йосифа Главки. Це - шедевр старих Чернівців, який справедливо вважається архітектурним символом міста – колишня резиденція православних митрополитів Буковини і Далмації, споруджена у 1864-1882 рр., нині – Чернівецький національний університет ім. Ю. Федьковича. Центральний корпус Чернівецького національного університету імені Ю. Федьковича  внесений до списку пам’яток культури ЮНЕСКО.

Чернівці екскурсійні

Чернівці - це місто, де фірмани фіакрів сперечалися

про Карла Клауса, де тротуари підмітали букетами троянд

і де книгарень було більше, ніж кав'ярень…"

Чернівці, безперечно, варті уваги адже відоме місто своєю високою культурою, значними набутками в архітектурі, літературі, музиці та, зрештою, в масовій культурі. Ми пишаємося своєю тисячолітньою історією, і хоча точна дата виникнення Чернівців залишається невідомою, матеріали археологічних досліджень свідчать, що люди тут селилися з давніх-давен. На території міста виявлено поселення стародавньої етнокультурної спільноти осілих хліборобів, які заселяли досить велику територію від Дніпра до Дунаю і були сучасниками легендарної Трої. Державний реєстр пам’яток архітектури міста Чернівці нараховує 631 об’єкт охорони, 17 з яких загальнонаціонального значення. Чернівці славетні і непересічними особистостями, талановитими людьми. Саме тому розроблено та проводяться екскурсії з різною тематикою: «Чернівці мистецькі», «Чернівці – місто освітянське», «Центральною частиною міста Чернівці», «Чернівці літературні» та ін.

Екскурсії в Чернівцях та по Буковині

 

Чернівецька область — регіон уславлений етнічним різноманіттям, багатий природними об’єктами туристичного показу, мальовничий куточок української землі, що вабить до себе поєднанням розвинутої туристичної інфраструктури та колоритом збережених традицій і обрядів. Багата історико-культурна спадщина, відображена впливом більш ніж 40 національностей, що проживали на теренах області, унікальне переплетіння історичної долі Північної Буковини і частини Бессарабії та архітектурний спадок, залишений завойовниками, слугує добрим підґрунтям для розвитку екскурсійного туризму. 

Екскурсії Чернівцями
Чернівці перемогли на «Параді вишиванок» у Києві
Чернівці – найкомфортніше місто України