ГоловнаПутильський район

Путильський район розташований у південно-західному регіоні області, на кордоні з Румунією, у найвищій частині Українських Карпат. Територія району становить 900 кв. км, близько 63 % території району покрито лісами, населення складає 26,7 тис. чоловік. Відстань до обласного центру становить 120 км. Район має пряме сполучення з сусідньою Румунією через 2 пропускні пункти, один з яких надає можливість переїзду легковим транспортом.

Путильщина - одна з наймальовничіших куточків Буковини. Своєрідна, неповторна, щедра на людське добро і гостинність, багата на пам'ятки історії, архітектури та природи, Путильщина має чудові традиції. Це край віковічних лісів, де панівними породами є ялина, смерека та бук звичайний. В лісах краю росте понад 50 видів рослин, зокрема, арніка гірська, медунка лікарська, звіробій, лілія лісова, білотка альпійська, едельвейс.

Тваринний світ району характеризується великою різноманітністю. В лісах водяться карпатський олень, косуля, дикий кабан, лисиця, білка, їжак, борсук, заєць. З птахів зустрічається ластівка, синиця, дятел, голуб, сова, снігур.

Екскурсії Чернівцями
Чернівці перемогли на «Параді вишиванок» у Києві
Чернівці – найкомфортніше місто України