ГоловнаГлибоцький район

Ця земля ніби дихає старовиною, приваблює туристів прадавніми пам'ятками історії. Археологічні пам'ятки Трипільської культури III тисячоліття до н.е., ранньозалізного віку, слов'янської та давньоруської культури захоплюють своєю таємничістю. На Глибоківщині, напевно, найбільше в Буковині пам'яток архітектури — культових споруд. Тут понад 40 церков і соборів. Тож знайомство з цим краєм буде для вас неповторним і захоплюючим.

Глибоцький район розташувався у межиріччі Пруту та Сірету, в передгірській зоні Буковини. Від глибокої низької місцевості походить історична назва села - Глибока, перша письмова згадка про яке датована 20 червня 1438 р.

Територія, на якій сьогодні розкинулась Глибока, колись була заселена різними племенами. На високому мисі в урочищі Замчище знайдено рештки глинобитних осель жителів поселення часів Трипільської культури III тис. до н. е. А в добу раннього заліза (/ІІІ-/ІІ ст. до н. е.) тут існувало городище з трьома лініями валів і ровів, яке було заселене в пізніші, слов'янські часи.

Екскурсії Чернівцями
Чернівці перемогли на «Параді вишиванок» у Києві
Чернівці – найкомфортніше місто України