ГоловнаЕкскурсія вулицею Українською

Цікавою і насиченою вдалася екскурсія вулицею Українською, яку ми провели для всіх бажаючих, приурочивши до Міжнародного дня рідної мови. Учениця координатора проекту «Привітне місто» Оксани Лелюк - Юля Малайко успішно дебютувала, проявивши гарні якості майбутнього екскурсовода. Тож будемо практикувати й надалі.

Безкоштовна екскурсія вулицею Українською

Запрошуємо на безкоштовну екскурсію вулицею Українською. (Середа, 18 лютого, 18.00)

В програмі екскурсії:

  • будівлі відомих особистостей краю;
  • унікальний архітектурний витвір  Й.Главки;
  • будівля, «в якій знайшло прихисток небо»;
  • вілла з кришталевими вікнами.

 

 

З Новим 2015 роком!

Закінчився непростий для нас всіх та України 2014 рік.

То був рік випробувань у власні сили та міцність духу.

Нашою опорою стала віра у перемогу добра над злом.

Бажаю, щоб різдвяна зірка осяяла любов'ю кожен дім.

Нехай кохання, доброчесність, порядність та благородство панують Світом.

Миру, любові та світла у  домі!

Щиро бажаю в новому році здоров'я, щастя та успіхів , а нашій державі – миру, добробуту та процвітання!

Слава Україні!

Героям слава!

Традиційного Фестивалю Маланок в Чернівцях не буде !

В 2011 році туристичною громадською організацією «Палітра Буковини», яку я очолюю, за підтримки підприємців краю та місцевої влади вперше в Чернівцях було проведено фольклорно-етнографічний Фестиваль Маланок (Маланка-фест). За чотири роки Фестиваль став цікавим культурним та туристичним продуктом, про який знають не лише в Україні, але за її межами. 
Фестиваль Маланок в Чернівцях – це дійсно унікальне дійство, на якому представлено українську, бессарабську, гуцульську, молдавську, румунську маланки, традиції яких збережені на Буковині. Саме ця особливість і ексклюзивність приваблює глядача, туриста, в тому числі іноземного. 
Але сьогодні в країні відбуваються військові дії, гинуть кращі сини української землі ..., гинуть діти, проливається кров...

Екскурсійна справа об’єднує

Група людей, які прагнуть більше дізнатися про своє місто, регіон та в подальшому передавати знання через нові, ексклюзивні екскурсійні програми, отримала свідоцтва.

Шість  місяців навчання чомусь пробігають дуже швидко. В той же час осягнувши обсяг опрацьованого матеріалу, не віриться що пройшло лише півроку. Заняття розпочались в березні з основ екскурсійної справи, методики  розробки та проведення екскурсій, їх різновидів. Пізніше до теоретичних знань додавалися практичні завдання, зокрема у вигляді спеціально розроблених тестів. 

Екскурсії Чернівцями
Чернівці перемогли на «Параді вишиванок» у Києві
Чернівці – найкомфортніше місто України