ГоловнаЕкскурсійна справа об’єднує

Група людей, які прагнуть більше дізнатися про своє місто, регіон та в подальшому передавати знання через нові, ексклюзивні екскурсійні програми, отримала свідоцтва.

Шість  місяців навчання чомусь пробігають дуже швидко. В той же час осягнувши обсяг опрацьованого матеріалу, не віриться що пройшло лише півроку. Заняття розпочались в березні з основ екскурсійної справи, методики  розробки та проведення екскурсій, їх різновидів. Пізніше до теоретичних знань додавалися практичні завдання, зокрема у вигляді спеціально розроблених тестів. 

Екскурсія в Чернівецькому краєзнавчому музеї

Лише в Чернівецькому краєзнавчому музеї можна ознайомитись з найбільшим зібранням матеріалів та документів з історії, етнографії і культури Північної Буковини, які розміщені більш ніж двадцяти залах приміщення музею. Поєднання природи з давньою історією в двох великих відділах музею, надає можливість цілісного огляду музейної експозиції. Історичний відділ включає значні археологічні й етнографічні колекції, документи, матеріали й чисельні предмети з історії Буковини. 

Екскурсія «Літературні Чернівці»

Дата: 12 жовтня

Запрошуємо чернівчан та гостей міста на пішохідну екскурсію по місту Чернівці на тему: «Літературні Чернівці».

Початок екскурсії 12 жовтня об 11.00 на Центральній площі, біля ратуші.

Екскурсію проводить: директор муніципальної бібліотеки ім. А.Добрянського – п. Щербанюк Леся Іллярівна.

Автомобільний парад до Дня міста

4 жовтня об 11.00 годині  до Дня міста Чернівців пройде автомобільний парад, який розпочне рух з вул. Червоноармійської до площі Театральної через площі Соборну та Центральну. В параді візьмуть участь ретроавтомобілі, карети, мотобайки, квадро цикли, автомобілі весільних кортежів, передбачаються показові виступи юних картингістів. З 12:00 на Театральній площі розпочне свою роботу виставка ретро автомобілів та мотоциклів.

День міста у Чернівцях (ПЛАН ЗАХОДІВ)

Екскурсії Чернівцями
Чернівці перемогли на «Параді вишиванок» у Києві
Чернівці – найкомфортніше місто України