ГоловнаВідбулась цікава екскурсія «Ошатні площі Чернівців»

Для  вимушених переселінців, які проживають в Чернівцях, відбулась цікава екскурсія «Ошатні площі Чернівців». До екскурсії увійшли площі:  Св. Марії (Турецька); Площа Філармонії; Театральна площа.

Площа Св. Марії: Називали її по різному. 1787 року вона згадується в документах як "Князівська",  певно, тому, що поряд знаходилась "князівська" церква, збудована 1715 року на гроші молдавського господаря (князя). 1793 року криниця була впорядкована. Біля неї виставлялася сторожа, яка слідкувала за тим, аби чернівчани брали воду лише для пиття й приготування їжі. З 1797 року за нею закріпилася назва Турецької криниці, очевидно, у зв’язку з тим, що вона була викопана ще в часи османського панування. З недавніх часів вона отримала назву Св. Марії

Організовано туристичний форум

Вдячна всім, хто взяв участь в Туристичному форуму «Діймо разом з успіхом: освіта, бізнес». Нам вдалося плідно попрацювати, обговоривши нагальні питання, що стосуються співпраці між навчальними закладами, які готують фахівців туризму, та туристичним бізнесом. 

Довідник «Особливе місто Чернівці»

Сьогодні розповсюджували довідники для водіїв таксі «Особливе місто Чернівці», а також спілкувалися з представниками цієї важливої професії. Таксисти - дуже цікаві співрозмовники, знають все і про всіх! Тепер вони знатимуть і наше місто більше. Розробка і видання довідника для таксистів - лише перший крок. Попереду - чимало цікавих і потрібних новацій. 

Екскурсійний маршрут «Чернівці – місто Червоної рути»

4 березня, до дня народження Володимира Івасюка,  відбулась презентація нового екскурсійного маршруту «Чернівці – місто Червоної рути». До екскурсійного маршруту увійшли: Театральна площа (13 вересня 1970 року тут вперше прозвучали легендарні «Червона рута» і «Водограй» ); Чернівецький медичний інститут (альма-матер Володимира Івасюка, 1967-1972 рр.); Чернівецький національний університет ім. Ю.Федьковича (зйомки телеконкурсу «Алло, ми шукаємо таланти, 1972 р.); Чернівецька державна телерадіокомпанія «Буковина» (тут відбулась прем’єра пісні «Балада про дві скрипки», у виконанні Софії Ротару», 1972 р.); Чернівецький меморіальний музей Володимира Івасюка (вул. Маяковського,40/1). Організатори: Меморіальний музей В. Івасюка, туристична громадська організація «Палітра Буковини», ініціативна група об’єднання «Самопоміч».

Новий екскурсійний маршрут

Туристичною громадською організацією «Палітра Буковини», спільно з музеєм Володимира Івасюка розроблено новий екскурсійний маршрут «Чернівці - місто Червоної рути». 4 березня, до Дня народження Володимира Івасюка, відбудеться апробація нового маршруту, який включатиме місця, які пов'язані з ім'ям нашого земляка.  

Екскурсії Чернівцями
Чернівці перемогли на «Параді вишиванок» у Києві
Чернівці – найкомфортніше місто України