ГоловнаБотанічний сад в Чернівцях - одним з найстаріших ботанічних установ України

Природнича екскурсія в Ботанічному саду – насолода від краси, співу птахів і захоплюючої розповіді про унікальність кожної рослини.  Особливо приємним є перебування в саду у весняну пору.

Довідка: Ботанічний сад Чернівецького національного університету є одним з найстаріших ботанічних установ України. Його засновано в другій половині 19 сторіччя, за часів коли Буковина як коронне герцогство входила до складу Австро-Угорської імперії. А за площею (3,5га) це найменший ботсад в Україні.

Славний п`ятирічний ювілей відзначили!

П’ятий благодійний фольклорно-етнографічний Фестиваль Маланок (Маланка-фест) пройшов успішно. Особлива приємність від того, що і в цьому році ця подія зібрала на площах міста людей з різних куточків України, світу, а також об’єднала зусилля організаторів, меценатів, учасників, волонтерів. Вулиці Чернівців рясніли різнобарв’ям кольорів, образів, звідусіль лунали музики, пісні, колядки, вінчування. Вони такі різні, наші маланкарі, й неймовірно віддані справі, яка передається з покоління в покоління, справі, яка потребує від учасників майстерності й таланту, справі, яка зароджується з любові до традицій, до рідної землі.

Підготовка до Фестивалю Маланок в Чернівцях триває

Після певних вагань та роздумів, ми все ж приймаємо рішення Фестиваль Маланок  15 січня 2016 року організовувати. Вивчивши думку громади, працівників туристичної галузі, представників владних структур, продовжуємо розпочату роботу з підготовки до проведення Фестивалю. В середу відбудеться день депутата Чернівецької міської ради, на якому я, як голова туристичної громадської організації «Палітра Буковини», спробую переконати депутатів в  необхідності виділення коштів на Фестиваль, який вже є візитною карткою Чернівців та Буковини.  

 

Вдруге в Чернівцях відбувся «Спікер Фест»

В цьому році  ми (Туристична громадська організація «Палітра Буковини») долучилися до організації та проведення  другого  «Спікер Фесту» в Чернівцях. Основне завдання якого мотивувати молодих амбітних людей до саморозвитку та самореалізації в своєму місті.

Серед учасників «Спікер Фесту» 7 доповідачів - маркетологів, директорів, засновників бізнесу та громадських діячів, які успішно працюють в Чернівецькій області.

«Спікер Фест: історії успіху. Частина 2: «Фактор успіху»

23 вересня в Чернівцях відбудеться Другий Спікер фест: Історії успіху.  Це форум історій успішних особистостей, які готові розповісти про свої фактори успіху.

Метою заходу є  створення регіональної платформи обміну досвідом досягнення успіху в кар’єрі, в бізнесі, громадській роботі в реалізації проектів для  професіоналів та початківців.

Екскурсії Чернівцями
Чернівці перемогли на «Параді вишиванок» у Києві
Чернівці – найкомфортніше місто України