ГоловнаСлавний п`ятирічний ювілей відзначили!

П’ятий благодійний фольклорно-етнографічний Фестиваль Маланок (Маланка-фест) пройшов успішно. Особлива приємність від того, що і в цьому році ця подія зібрала на площах міста людей з різних куточків України, світу, а також об’єднала зусилля організаторів, меценатів, учасників, волонтерів. Вулиці Чернівців рясніли різнобарв’ям кольорів, образів, звідусіль лунали музики, пісні, колядки, вінчування. Вони такі різні, наші маланкарі, й неймовірно віддані справі, яка передається з покоління в покоління, справі, яка потребує від учасників майстерності й таланту, справі, яка зароджується з любові до традицій, до рідної землі.

Підготовка до Фестивалю Маланок в Чернівцях триває

Після певних вагань та роздумів, ми все ж приймаємо рішення Фестиваль Маланок  15 січня 2016 року організовувати. Вивчивши думку громади, працівників туристичної галузі, представників владних структур, продовжуємо розпочату роботу з підготовки до проведення Фестивалю. В середу відбудеться день депутата Чернівецької міської ради, на якому я, як голова туристичної громадської організації «Палітра Буковини», спробую переконати депутатів в  необхідності виділення коштів на Фестиваль, який вже є візитною карткою Чернівців та Буковини.  

 

Вдруге в Чернівцях відбувся «Спікер Фест»

В цьому році  ми (Туристична громадська організація «Палітра Буковини») долучилися до організації та проведення  другого  «Спікер Фесту» в Чернівцях. Основне завдання якого мотивувати молодих амбітних людей до саморозвитку та самореалізації в своєму місті.

Серед учасників «Спікер Фесту» 7 доповідачів - маркетологів, директорів, засновників бізнесу та громадських діячів, які успішно працюють в Чернівецькій області.

«Спікер Фест: історії успіху. Частина 2: «Фактор успіху»

23 вересня в Чернівцях відбудеться Другий Спікер фест: Історії успіху.  Це форум історій успішних особистостей, які готові розповісти про свої фактори успіху.

Метою заходу є  створення регіональної платформи обміну досвідом досягнення успіху в кар’єрі, в бізнесі, громадській роботі в реалізації проектів для  професіоналів та початківців.

Відбулась цікава екскурсія «Ошатні площі Чернівців»

Для  вимушених переселінців, які проживають в Чернівцях, відбулась цікава екскурсія «Ошатні площі Чернівців». До екскурсії увійшли площі:  Св. Марії (Турецька); Площа Філармонії; Театральна площа.

Площа Св. Марії: Називали її по різному. 1787 року вона згадується в документах як "Князівська",  певно, тому, що поряд знаходилась "князівська" церква, збудована 1715 року на гроші молдавського господаря (князя). 1793 року криниця була впорядкована. Біля неї виставлялася сторожа, яка слідкувала за тим, аби чернівчани брали воду лише для пиття й приготування їжі. З 1797 року за нею закріпилася назва Турецької криниці, очевидно, у зв’язку з тим, що вона була викопана ще в часи османського панування. З недавніх часів вона отримала назву Св. Марії

Екскурсії Чернівцями
Чернівці перемогли на «Параді вишиванок» у Києві
Чернівці – найкомфортніше місто України