ГоловнаМолодь Чернівців в CULTURE QUEST

Долучилися до проекту CULTURE QUEST, що об’єднує молодь та стейкхолдерів міста Чернівці для вивчення та дискурсу демократичних цінностей у сфері культури.

Про туризм в студії «А»

Про реалії і перспективи розвитку туризму в Чернівцях та на Буковині спілкувалися в студії «А» Чернівецької  державної телерадіокомпанії. Гарний видався ефір, активні телеглядачі. Приємно, що буковинці розуміють важливість і перспективність розвитку туристичної галузі в нашому краї.

Гості в студії: Володимир Середюк, заступник міського голови; Оксана Лелюк, голова туристичної громадської організації «Палітра Буковини»; Тетяна Тирон, заступник директора з благоустрою рекреації, туризму та комунікацій.

 

Петрівський ярмарок в Чернівцях

День другий. 

10 липня 2016 року

Концертно-розважальна ігрова програма для дітей «Ярмаркові забави»: 12:00 сцена біля фонтану ЦПКіВ ім.Т.Г.Шевченка

Виступ музичного гурту «ROCK-H»: 20:00 – 22:00 площа Соборна

Виставки – продажі 9-10 липня 2016 року:

Не продовольчі товари:      10.00 – 22.00 вул. Головна (вздовж ЦПКіВ ім.Т.Г.Шевченка та Льодового майданчику)

Меблі, Будівельні матеріали, Продовольчі товари, продукція бджільництва: 10.оо – 22.оо вул. Садова

Автосалон:      10.00 – 22.00 вул. О.Гузар

 

Апробація маршруту «Стежками Івана Миколайчука»

15 червня, до 75-річчя від дня народження Івана Миколайчука, ми здійснили апробацію автобусного, екскурсійного маршруту «Стежками Івана Миколайчука», який включає об'єкти, які пов'язані з життя і творчістю митця.

Зокрема: Чернівецький академічний обласний український музично-драматичний театр ім. О.Кобилянської (працював в театральній студії з 1957 року);  Медичний університет (подавав документи на вступ за спеціальністю «психологія»); Чернівецьке музичне училище (навчався за спеціальністю хормейстер художньої самодіяльності); вул. Сагайдачного (знімався фільм «Гадюка»); с. Глиниця (музиканти з цього села знімалися у фільмі «Білий птах з чорною ознакою»); с. Чортория (родинна хата Івана Миколайчука).

Спікер Фест успішно пройшов в Чернівцях

Вдруге Туристична громадська організація «Палітра Буковини»  долучилася до організації та проведення «Спікер Фесту». 26 травня в палаці «Академічний» відбувся  форум бізнес ідей «Спікер Фест». Частина ІІІ. Концепція успіху».

Основна мета такого заходу - сформувати коло амбітних та активних людей міста, а також мотивувати молодих людей до саморозвитку та самореалізації

В сучасних умовах успішні ті, хто думає перспективно і нестандартно. 
Наші спікери – це люди, яким вдалося об`єднати ідеї зі сміливістю, надію з драйвом, відповідальність з задоволенням. 

Екскурсії Чернівцями
Чернівці перемогли на «Параді вишиванок» у Києві
Чернівці – найкомфортніше місто України