ГоловнаВідбулась прем'єра фільму «Маланка – культура народу»

Ідея, що зародилася ще в 2012 році, після проведення Другого Фестивалю Маланок в Чернівцях, реалізована – документальний фільм «Маланка – культура народу» вийшов в світ.

Що таке маланка? Чому так багато людей переймаються цим дійством? Як відбувається процес підготовки до Фестивалю? Саме на ці питання дають  відповідь учасники Фестивалю Маланок – основні герої фільму.

Презентація документального фільму «Маланка- культура народу»

Ідея створення фільму зародилася після проведення другого Фестивалю Маланок, в 2012 році. Вже тоді було бажання відзняти і показати цю древню традицію у всіх її барвах. І ось бажане здійснилося. Зйомки фільму відбувалися в період підготовки до фестивалю і безпосередньо під час проведення Фестивалю Маланок – 2017. 

Фестиваль Маланок (Маланка-фест) 2017 вдався на славу

Шостий фестиваль відбувся з розмахом в Чернівцях. Найбільша кількість зареєстрованих учасників-колективів за всі роки існування фестивалю – 46, плюс гості свята – переможці й учасники минулих років!

Цього року очікувано, але все ж вражаюче було багато відвідувачів, глядачів, туристів. На улицях чутно було іноземні мови, і це – чудово! Адже Чернівці – туристичне місто!

Ця подія завжди об'єднує зусилля багатьох людей. В першу чергу організатори дякують колоритним, талановитим учасникам фестивалю, які з року в рік дивують своїми образами, музичними здібностями, запалом та енергетикою. 

Вже скоро – VІ Фестиваль Маланок в Чернівцях!

15 січня вже вшосте Чернівці нагадуватимуть Ріо-де-Жанейро. Тисячі учасників традиційної маланки і переберії демонструватимуть свої таланти та майстерність на VІ Фестивалі Маланок в Чернівцях.

Під час святкової, карнавальної ходи: (пл.Філармонії – вул.Заньковецької – вул.Університетська – пл.Театральна – вул.Котляревського – пл.Соборна – вул.Франка – пл. Центральна), глядачі зможуть побачити і відчути колоритність, різнобарвність, унікальність колективів з Чернівецької області, інших регіонів та країн. 

Про свій вирішальний вибір на Speaker Fest

Speaker Fest- форум історій успішних особистостей міста  успішно пройшов в Чернівцях 24 листопада. В якості спікера, про свій вирішальний вибір розповідала Оксана Лелюк, голова громадської організації «Палітра Буковини», засновник, організатор Фестивалю Маланок в Чернівцях (Маланка-фест) malankafest.com.ua

Екскурсії Чернівцями
Чернівці перемогли на «Параді вишиванок» у Києві
Чернівці – найкомфортніше місто України