ГоловнаТрембіта – гуцульський музичний інструмент

 

У музичному побуті мешканців Карпат можна зустріти овіяний легендами екзотичний інструмент, що здавна був супутником гуцулів. Це трембіта. В старовину вона була сигнальним інструментом. Кілька дозорців, які розміщувалися на вершинах гір, сигналом трембіти, немов по естафеті, передавали звістку про наближення ворога. Нерідко звук трембіти допомагав зорієнтуватися мисливцям чи подорожнім, що заблукали в негоду. В наш час сигналом трембіти повідомляють про приїзд артистів у гірське село, початок весілля чи іншого урочистого свята.  З давніх часів збереглася традиція звуками трембіт сповіщати про перший вихід худоби на гірські пасовиська (полонини), давати старт плотогонам гірських рік. А частіше трембітарі подають сумну звістку про смерть когось із гірських жителів. 

Прогнозують збільшення потоку туристів в 2012 році

У 2012 році Україну відвідає на 1 мільйон туристів більше ніж у 2011 році - про це свідчать стан та тенденції розвитку туристичної галузі, повідомила сьогодні, 23 травня, Голова Державного агентства України з туризму та курортів Олена Шаповалова на брифінгу в Кабінеті Міністрів України.

Обсяг туристичних послуг, наданих ліцензованими суб'єктами туристичної діяльності (туроператорами), збільшується. У 2011 році він зріс на 20% порівняно з 2010 роком і склав 9,8 млрд. грн. (за даними 1-ТУР).

Весняне свято в Японії

Традиційно з початком весни жіноча половина слов'янського, і не тільки, народів в очікуванні подарунків та сюрпризів до Міжнародного жіночого дня. Є різна думка з приводу відзначення цього свята, але більшість сходяться на тому воно стимулює довисловлення любові та поваги до жінок.

Цікаво, що хоч свято вважається міжнародним, все ж в деяких країнах у весняний період року існують більш вагомі свята, що так само зорієнтовані на відзначення жінки, дівчини.

Не таємниця, що в Японії велика увага приділяється вихованню дітей, прививанню любові до дому, сім'ї. Навесні - 3 березня - в Японії відзначають Свято дівчаток. 

Які квіти подарувати ? Які квіти подарувати ?

 

Впродовж життя дарувати квіти доводиться кожній людині. Навіть маленькі діти йдуть у перший клас з квітами. Частіше з приводу, рідше без приводу та чоловіки все ж дарують жінкам квіти.  І, буває, зустрічаються з труднощами вибору, адже різноманіття квітів останнім часом вражає.  Виникає також питання: чи прийнято дарувати квіти чоловікам? З якої нагоди і які?  
Тож підбираючи квіти для подарунка, слід пам'ятати, по якому приводу і кому вони призначені: жінці, чоловікові, дитині, літній або молодій людині. 
 

Хитрощі, які знадобляться під час походу

  • Окрім ходових черевиків і легких кросівок, можна взяти з собою т.зв. шльопки аби ходити по табору по мокрій траві. Майте на увазі: взуття набагато швидше змокає від мокрої трави, ніж від дощу.
  • Візьміть із собою кульки для сміття - вони ніколи не зашкодять, а місця багато не займуть, і вам не прийдеться випотрошувати весь рюкзак в пошуках такої дрібнички.
Екскурсії Чернівцями
Чернівці перемогли на «Параді вишиванок» у Києві
Чернівці – найкомфортніше місто України