ГоловнаЯкі квіти подарувати ? Які квіти подарувати ?

 

Впродовж життя дарувати квіти доводиться кожній людині. Навіть маленькі діти йдуть у перший клас з квітами. Частіше з приводу, рідше без приводу та чоловіки все ж дарують жінкам квіти.  І, буває, зустрічаються з труднощами вибору, адже різноманіття квітів останнім часом вражає.  Виникає також питання: чи прийнято дарувати квіти чоловікам? З якої нагоди і які?  
Тож підбираючи квіти для подарунка, слід пам'ятати, по якому приводу і кому вони призначені: жінці, чоловікові, дитині, літній або молодій людині. 
 

Довідка про динаміку туристичних потоків в Україні за 2010 рік (за даними Адміністрації Держприкордонслужби України)

В’їзний туризм

Протягом 2010 року Україну відвідали 21,1 млн. в’їзних (іноземних) туристів, що на 2 % або майже на 381,2  тис. осіб більше, ніж у 2009 році.

Зростання обсягів в’їзного потоку протягом 2010 р. відбулося за рахунок зростання числа поїздок з приватною метою.

Поїздки з приватною метою зросли на 4 %. Найбільше збільшення спостерігається по туристах з країн: Росія (на 20 % або на 1,2 млн. осіб), Словаччина (на 14 % або на 70,1 тис. осіб), Угорщина (на 16 % або на 124,5 тис. осіб), Білорусь (на 3 % або на 95,3 тис. осіб), Німеччина (на 7 % або на 8 тис осіб).

 

Опис герба міста Чернівці

Герб міста складається з геральдичного щита, на якому розміщена відкрита мурована брама з сімома зубцями, над ними, в два ряди, вісім (по чотири в ряд) вмурованих каменів, посеред відкритої брами розміщено державний герб України – фігуральний тризуб. Під брамою дві перехрещені лаврові гілки, перев’язані стрічками. Даний герб обрамлений бронзовим орнаментальним картушем, завершеним мурованою короною з п’ятьма помітними виступами. Передбачається використання і малого герба – герба без орнаментального картуша і корони.

Герб м. Чернівці виконано в двох варіантах: кольоровому і чорно-білому

Полудень з мелодією

Щодня, долаючи 126 східців вежі міської ратуші, нагору піднімається сурмач у буковинському народному вбранні. І в полудень, рівно о 12-ій, з балкона вежі він виграє на трубі мелодію «Марічки» на всі чотири сторони шляхетного міста, що зветься Чернівці.

Місто Чернівці - обласний центр Чернівецької області або ще як називають цей край - Буковина, розташоване на південному заході України у межиріччі р. Прут. Територія міста становить 153 кв. км, населення - понад 240 тисяч чоловік. Область має спільний кордон з Румунією та Молдовою, займає вигідне транспортно-географічне положення. Клімат є сприятливим протягом усіх сезонів: помірно-континентальний, вологий, лагідний влітку й м”який взимку. Мальовничі ландшафти Карпат, природні заказники, лікувальні води та цілюще повітря, самобутній побут буковинських сіл, архітектурна спадщина Чернівців створює всі умови для гарного відпочинку в Буковинському краї Перша документальна згадка про Чернівці датується 8 жовтня 1408р. в грамоті молдавського господаря Олександра Доброго, коли тут було засновано митницю.

Екскурсії Чернівцями
Чернівці перемогли на «Параді вишиванок» у Києві
Чернівці – найкомфортніше місто України