ГоловнаНайдорожча країна Євросоюзу - Данія, найдешевша - Болгарія. Найближче до середнього рівня з-поміж усіх 28 країн-членів ЄС - ціни у Німеччині та Іспанії

Такими є найсвіжіші дані статистичного відомства ЄС Eurostat, повідомляє «Німецька хвиля».

Продукти харчування та побутову техніку найвигідніше купувати у Польщі, переночувати в готелі, пообідати у їдальні та накупити алкогольних напоїв - у Болгарії. Ці країни також відзначаються низькою вартістю легкових автомобілів.

Дешевше машину можна придбати лише у Словаччині та Чехії. За результатами підрахунків Eurostat, що проводилися протягом всього 2013 року, вкотре підтвердилося те, що ціни в окремих країнах та регіонах ЄС дуже сильно відрізняються одні від одних.

Отже, якщо виходити з того, що середній показник по ЄС - це 100 відсотків, то у скандинавських країнах, тобто у Фінляндії, Швеції та Данії, ціни становлять 123, 130 та 140 % відповідно.

У східноєвропейських країнах Польщі та Румунії споживчий кошик коштує лише 57 %, а в Болгарії - усього 48 %.

Авіакаси міста Чернівці

 

Назва

Адреса

Телефон (код – 380372)

“Навколо світу”

Центральна площа, 7, 8

585295 (цілодобово)

 

Книгарні Чернівців

Книгарня "Букініст",

 вул. Головна, 31, тел. +38 (0372) 526463

Залізничне сполучення з м. Чернівці

Залізничний вокзал Чернівців знаходиться за адресою вул. Гагарiна, 38. Звідси відправляються потяги як за кордон, так і в усіх напрямках по Україні: до Києва, Львова, Ужгорода, Одеси, Харкова, а також за приміськими маршрутами. На вокзалі працюють каси продажу квитків, є зали очікування, камери зберігання, туалети, медпункт, перукарня, готель. Ресторан «Вокзальний» працює без вихідних з 10.00 до 23.00, а буфет – цілодобово з перервами. Тут є також пункт обміну валют, пошта, телеграф, таксофони з міжнародним зв`язком, надаються послуги Інтернету. Вокзал із центром міста сполучають тролейбусні маршрути № 3 і 5.

Додаткові послуги:

Додаткові послуги:

1509 – Довідкова служба (платна)

1589 – Довідка міста

121 – Служба часу

 

Екскурсії Чернівцями
Чернівці перемогли на «Параді вишиванок» у Києві
Чернівці – найкомфортніше місто України