ГоловнаПРАВОВЕ РЕГУЛЮВАННЯ СІЛЬСЬКОГО ЗЕЛЕНОГО ТУРИЗМУ В УКРАЇНІ

Селянин, який міркує, чи зайнятися сільським зеленим туризмом, неодмінно запитає себе або почує від інших:
1)Чи законна така діяльність?
2)Чи треба реєструватися підприємцем?
3)Чи треба отримувати ліцензії або інші дозволи від чиновників?
4)Які саме податки та збори треба платити?
5)Як припинити займатися сільським зеленим туризмом? Спробуємо відповісти на ці запитання.

1. У законодавстві України сільський зелений туризм розглядається як одна із послуг, що може надаватися в рамках господарської діяльності особистих селянсь­ких господарств. Тому вирішення комплексу організаційно-правових питань щодо розвитку сільського зеленого туризму необхідно розглядати через призму правово­го становища особистих селянських господарств, правовий режим землі та майна цих господарств, основних засад господарської діяльності особистих селянських господарств тощо.
 

Рекомендації щодо діяльності в напрямку сільського туризму

На сьогоднішній день для сільського населення немає найболючого питання, як питання виходу із стану, в який його загнали зовнішні та внутрішні чинники. Одним із шляхів, який веде до реструктуризації сільськогосподарського виробництва та розвитку сільських територій, є перспектива розвитку сільського зеленого туризму, як одного із факторів розширення зайнятості у сільській місцевості.

Кожному нашому краянину, який мешкає в сільській місцевості, необхідно окреслити шляхи та партнерські стосунки у створенні сприятливого середовища для сталого розвитку сфери відпочинку в буковинському селі в умовах економічної кризи. Адже «родзинки» сільського туризму  та інноваційні проекти можна реалізовувати у кожному населеному пункті.

 

Екскурсії Чернівцями
Чернівці перемогли на «Параді вишиванок» у Києві
Чернівці – найкомфортніше місто України