ГоловнаЕкскурсія в Чернівецькому краєзнавчому музеї

Лише в Чернівецькому краєзнавчому музеї можна ознайомитись з найбільшим зібранням матеріалів та документів з історії, етнографії і культури Північної Буковини, які розміщені більш ніж двадцяти залах приміщення музею. Поєднання природи з давньою історією в двох великих відділах музею, надає можливість цілісного огляду музейної експозиції. Історичний відділ включає значні археологічні й етнографічні колекції, документи, матеріали й чисельні предмети з історії Буковини. 

Два українських культурних об'єкти включено до списку Світової спадщини

Стародавнє місто Херсонес Таврійський та його хора (5 ст. до н.е. - 14 н.е.);

Дерев'яні церкви Карпатського регіону України і Польщі (до списку внесено 8 храмів, які розташовані на території Польщі та 8 – на території України: 4 у Львівській області й по 2 у Івано-Франківській та Закарпатській областях);

Київ: Собор Св. Софії, Києво-Печерська Лавра та прилеглі монастирські споруди (1990);

Історичний центр м. Львів (1998);

Хитрощі, які знадобляться під час походу

  • Окрім ходових черевиків і легких кросівок, можна взяти з собою т.зв. шльопки аби ходити по табору по мокрій траві. Майте на увазі: взуття набагато швидше змокає від мокрої трави, ніж від дощу.
  • Візьміть із собою кульки для сміття - вони ніколи не зашкодять, а місця багато не займуть, і вам не прийдеться випотрошувати весь рюкзак в пошуках такої дрібнички.

Історичне минуле та роздуми про майбутнє …

"Завдяки злагоді ростуть малі держави,

через чвари гинуть великі держави"

(Г. Сенкевич)

Наростання політичної кризи у світі, загострення капіталістичних протиріч у кінці ХІХ ст. і особливо на початку ХХ ст., призвели до створення в Європі двох ворожих воєнно-політичних союзів: Антанти, що об’єднувала Англію, Францію, Росію і "Троїстого союзу", в який входили Німеччина, Австро-Угорщина й Італія. Вони і розв’язали Першу світову війну.

 

БЕЗПЕКА ТУРИСТА В КАРПАТАХ

Самодіяльні туристичні некатегорійні походи в Карпатах слід організовувати та проводити з дотриманням певних рекомендацій.

1. Комплектування групи

1.1. Походи в горах мають бути тільки груповими, що дозволить забезпечити взаємодопомогу учасників на маршруті. Кожна група має мати керівника.

2. Підготовка до походу

2.1. Вибір маршруту. Треба знати, що існують певні терміни проведення туристичних походів у Карпатах, яких слід дотримуватись:

для пішохідних походів - з 15 квітня до 15 листопада;

для лижних походів - з 15 грудня до 31 березня.

 

Екскурсії Чернівцями
Чернівці перемогли на «Параді вишиванок» у Києві
Чернівці – найкомфортніше місто України