ГоловнаФестиваль Маланок - 2018

Фестиваль Маланок 2018 року вкотре згуртував і об'єднав зусилля великої кількісті людей. Організатори вдячні кожному, хто своєю працею, підтримкою, добрим словом і ресурсами, зробив це свято кращим!

На Сьомий Фестиваль Маланок зареєструвалося 52 колективи-учасники, в тому числі з Білорусії, Румунії, та з Чернігівської, Івано-Франківської, Хмельницької областей. В якості гостей  фестивалю виступали колективи з Молдови та Харківської області.

 

ПРОГРАМА VІІ фольклорно-етнографічного фестивалю «Маланка Фест»

Дата проведення: 15.01.2018                                                                               

З 11:00Заїзд учасників в місто Чернівці

12:00   Урочисте відкриття VІІ фольклорно-етнографічного фестивалю «Маланка Фест». Оголошення початку інтернет-голосування (пл. Філармонії)

12:30    Початок карнавальної ходи

Пл.Філармонії – вул.Заньковецької – вул.Університетська – пл.Театральна – вул.Котляревського – пл.Соборна – вул.І. Франка – пл.Центральна

         

Готуємось до Фестивалю Маланок (Маланка-фест) 2018

Підготовка до сьомого Фестивалю Маланок в Чернівцях триває. Він відбудеться 15 січня 2018 року за участю багатьох цікавих колективів маланкарів.

Фестиваль Маланок - це видовищне і масове святкове дійство в Чернівцях, яке презентує колоритну традицію маланкування Буковини і представлене українською, бессарабською, гуцульською, молдавською, румунською маланкою. 

Запрошуємо на фестиваль техноспорту «Аркан 2017»!

Термін проведення змагань з 4 до 8 жовтня, планувався таким чином щоб фініш і нагородження переможців приурочити до Дня міста.

Про фестиваль: Фестиваль техноспорту «Аркан» - це сімейно-спортивне свято з атмосферою живого спілкування, позитивних пригод та справжніх емоцій. Учасниками змагань будуть діти на багі, спортсмени на мотоциклах класу ендуро, квадроциклах і, вже традиційно, екіпажі автомобілів класу 4х4.

В рамках Фестивалю буде проведено також Техноподіум  - виставку унікальних, авторських, удосконалених автомобілів. Передбачається участь у змаганнях представників не лише з України.

Це свято, яке гуртує людей різного віку і статі. Тих, хто віддає перевагу чесній і безкомпромісній боротьбі та з повагою ставиться до природи. 
Фестиваль проводиться з 2015 року, а з 2017 – володіє колоритною назвою «Аркан». Символічно, адже «Аркан» - це стародавній, гуцульський, чоловічий танець з глибоким обрядовим змістом, який є ознакою посвяти в доросле життя, єднання сили, мужності та відваги. Ці якості й чесноти притаманні також учасникам фестивалю техноспорту «Аркан».

 

Відбулась прем'єра фільму «Маланка – культура народу»

Ідея, що зародилася ще в 2012 році, після проведення Другого Фестивалю Маланок в Чернівцях, реалізована – документальний фільм «Маланка – культура народу» вийшов в світ.

Що таке маланка? Чому так багато людей переймаються цим дійством? Як відбувається процес підготовки до Фестивалю? Саме на ці питання дають  відповідь учасники Фестивалю Маланок – основні герої фільму.

Екскурсії Чернівцями
Чернівці перемогли на «Параді вишиванок» у Києві
Чернівці – найкомфортніше місто України