Вже скоро – VІ Фестиваль Маланок в Чернівцях!

15 січня вже вшосте Чернівці нагадуватимуть Ріо-де-Жанейро. Тисячі учасників традиційної маланки і переберії демонструватимуть свої таланти та майстерність на VІ Фестивалі Маланок в Чернівцях.

Під час святкової, карнавальної ходи: (пл.Філармонії – вул.Заньковецької – вул.Університетська – пл.Театральна – вул.Котляревського – пл.Соборна – вул.Франка – пл. Центральна), глядачі зможуть побачити і відчути колоритність, різнобарвність, унікальність колективів з Чернівецької області, інших регіонів та країн.

15 січня відбудеться відкриття ІV Фестиваль Маланок

15 січня на площі Філармонії:

12:00  - Урочисте відкриття ІV фольклорно-етнографічного фестивалю «Маланка Фест»

12:30 - Фестивальна хода маланкарів та гуртів «Переберії»

Відбудеться творчий вечір Світлани Шаханової

25 жовтня у приміщенні Будинку естетики та дозвілля м. Чернівців відбудеться творчий вечір лауреата міжнародних та всеукраїнських конкурсів авторської пісні Світлани Шаханової «В стихи от боли прячется душа». В програмі заходу – пісні, вірші та презентація книги.

Початок творчого вечора о 18:00. Вхід вільний.

На Петрівський ярмарок – в Чернівці !

У Чернівцях цього року Петрівський ярмарок відбудеться 13-14 липня на усіх старих площах міста – Центральній, Соборній, Театральній, площах Філармонії, Турецької криниці та прилеглих до них вулицях. 

У програмі ярмарку: виставки - продажі споживчих товарів, презентації продукції місцевих та вітчизняних товаровиробників, будівництва, ресторанів, туризму, виробів народних майстрів, спортивні, фестиваль національних кухонь, розважальні та культурно-мистецькі заходи.