Фестиваль Маланок – одне з наймасовіших подій Чернівецької області.

Вже втретє туристичною громадською організацією «Палітра Буковини» спільно з чернівецькою облдержадміністрацією, чернівецькою міською радою та небайдужими партнерами організовано та проведено  в Чернівцях Фестиваль Маланок  (Маланка-фест 2013) На площі Філармонії зібралися тисячі учасників з усіх районів Чернівецької області та сусідньої Івано-Франківщини. Учасники Фестивалю презентували традиційну маланку та дивували сучасними образами.

Презентація Фестивалю Маланок на науково-практичній конференції

9 листопада 2012 року  на ТК «Мигово» в рамках транскордонного проекту „Долаючи кордони: розвиток гірського туризму” відбулась міжнародна науково-практична конференція за участю представників органів місцевого самоврядування Сучавського повіту (Румунія) та Чернівецької області.

Фестиваль Бойового гопака «Буковинські звитяги 2012»

Туристична громадська організація «Палітра Буковини» долучилася до організації  Фестивалю Бойового гопака «Буковинські звитяги 2012», що пройшов 19-20 травня 2012 року в кінному клубі «Троя» (с. Реваківці Кіцманського р-ну).

Традиційно візитною карткою фестивалю стали Козацькі забави, майстер-класи з Бойового Гопака, конкурс показових програм шкіл Бойового Гопака з усією України а також традиційний бій "Лава-на-Лаву" та Кулачні бої. Для представниць прекрасної половини людства проводився Конкурс "Буковинська Амазонка", де дівчата мали розкрити якомога більше своїх позитивних якостей. Гостям фестивалю подарував свої пісні гурт "Тінь Сонця". А також хороший настрій та бажання до дії підтримував смачний козацький куліш. З захопленням треба відмітити талановиті виступи фольклорно-мистецьких колективів, співаків українських пісень та різні показові програми гостей. 

Наші партнери: Чернівецьке обласне громадсько-молодіжне екологічне об’єднання

 

Керівник: Коняк Марина Петрівна

Головні напрямки діяльності:

• впровадження інноваційних методів, сучасних технологій та міжнародних практик у сфері екоосвіти, ековиховання та «зеленого» підприємництва; 
• створення сприятливих умов щодо сталого розвитку сільських громад шляхом розвитку кооперації, фермерства та сільського туризму;
• розробка та участь у обговоренні проектів рішень з питань екологічної державної політики; організація та проведення природоохоронних акцій;
• проведення науково-практичних конференцій, семінарів, тренінгів, круглив столів; видання методичних посібників та інфо - бюлетенів.

Фестиваль Маланок (Маланка фест) вдруге в Чернівцях

Історія Фестивалю Маланок розпочалась в 2011 році. Саме проведення першого Фестивалю знаменувало важливість та зацікавленість в проведенні другого. З ініціативи туристичної громадської організації «Палітра Буковини» за підтримки Чернівецької міської ради, Чернівецької облдержадміністрації 15 січня 2012 року досить масштабно відбувся другий Фестиваль Маланок. Оскільки в рамках Фестивалю було проведено святкову ходу вулицями міста Чернівці, важко точно визначити загальну кількість глядачів, але ствердно можна відмітити, що не менше 20 тисяч. Про Фестиваль Маланок розповідали та писали як місцеві ЗМІ так і загальноукраїнські, тож хочеться вірити, що байдужим він не залишив нікого.