Про свій вирішальний вибір на Speaker Fest

Speaker Fest- форум історій успішних особистостей міста  успішно пройшов в Чернівцях 24 листопада. В якості спікера, про свій вирішальний вибір розповідала Оксана Лелюк, голова громадської організації «Палітра Буковини», засновник, організатор Фестивалю Маланок в Чернівцях (Маланка-фест) malankafest.com.ua

Спікер Фест успішно пройшов в Чернівцях

Вдруге Туристична громадська організація «Палітра Буковини»  долучилася до організації та проведення «Спікер Фесту». 26 травня в палаці «Академічний» відбувся  форум бізнес ідей «Спікер Фест». Частина ІІІ. Концепція успіху».

Основна мета такого заходу - сформувати коло амбітних та активних людей міста, а також мотивувати молодих людей до саморозвитку та самореалізації

В сучасних умовах успішні ті, хто думає перспективно і нестандартно. 
Наші спікери – це люди, яким вдалося об`єднати ідеї зі сміливістю, надію з драйвом, відповідальність з задоволенням. 

Фестиваль Маланок (Маланка-фест) 2016

П’ятий благодійний фольклорно-етнографічний Фестиваль Маланок (Маланка-фест) пройшов успішно. Особлива приємність від того, що і в цьому році ця подія зібрала на площах міста людей з різних куточків України, світу, а також об’єднала зусилля організаторів, меценатів, учасників, волонтерів. Вулиці Чернівців рясніли різнобарв’ям кольорів, образів, звідусіль лунали музики, пісні, колядки, вінчування.

Вони такі різні, наші маланкарі, й  неймовірно віддані справі, яка передається з покоління в покоління, справі, яка потребує від учасників майстерності й таланту, справі, яка зароджується з любові до традицій, до рідної землі.

Фестиваль Маланок 2014 року

Фестиваль Маланок четвертий рік поспіль весело, масово та цікаво пройшов в Чернівцях. В цьому році на Фестивалі було близько 40 тисяч глядачів, які спостерігали за традиційним дійством на всіх площах та вулицях центральної частини міста. Вперше фестиваль приймав учасників з інших країн – Молдови та Румунії та колективи з Черкаської області.

За підсусками обговорень членів журі визначено переможців Фестивалю. Почесне третє місце зайняв колектив, який є постійним учасником Маланка-фест в Чернівцях з 2011 року -  «Берда» с. Горішні Шерівці Заставнівського району; Друге місце і захоплення глядачів виборола команда села Горбово Герцаївського району; Перше місце – Красноїльська маланка. Кращим периферійним колективом журі визначило Вашківецьку маланку.